למה ילדים כל כך אוהבים חמוץ?

ואיך זה קשור להחמצות שלנו בחיים
למה ילדים אוהבים חמוץ_800x602

ילדים מאוד אוהבים חמוץ. הם משוגעים על חמצוצים שבעיני הם בין דוחים ללא אכילים. הם מוצצים בהנאה אבקות זרחניות בניחוח רדיואקטיבי שגורמות לי להצטמרר רק מהריח שלהן.

למה ילדים כל כך אוהבים חמוץ?

נראה לי כי פחות כואב להם להחמיץ דברים. הטעם החמוץ לא מפחיד אותם. מבחינתם הכל אפשרי. פארן הבן שלי מתכנן להיות כבאי וטייס ולוכד לטאות והאיש עם החסקה שראינו בכנרת והירוק הזה מכוח פיי ג'יי וכל זה רק עד גיל חמש כי בגיל חמש אבא כבר יקנה לי אופנוע. כך הוא אומר לחברים. והוא לא עובד עליהם. הוא באמת מאמין בזה. החיים מבחינתו הם סופרמרקט ענק של הזדמנויות והוא מתכנן לממש כמה שיותר ומה אכפת לו אם יחמיץ איזה מוצר אחד או שניים- יש לו הרי סופר שלם.

אנחנו כבר למודי החמצות. וסולדים מהטעם החמוץ הזה ויודעים כבר שיש מדפים שלמים בסופר הזה של החיים שלעולם לא יהיו שלנו. הם שייכים ליפים יותר או לאמיצים יותר או לחזקים יותר או סתם לכאלה ששפר עליהם מזלם.

וגם ממדפים שנראים לנו בהישג יד אנחנו נזהרים, כי להחמיץ משהו קרוב מכאיב הרבה יותר אז פשוט לא ננסה. העיקר שלא יהיה טעם חמוץ. עדיף חלומות במגירה מכישלון מפואר וחמצמץ.

ובנסיעה המתוקים שלי החלו להירדם אחד אחד: הכבאי, טייסת הקרב, המדען הגדול והמנצח של נינג'ה ישראל.

ועצרתי בפיצוציה בצד וקניתי חמצוצים הכי חמוצים שיש ושמתי לכל אחד מתחת לכרית. כדי שיהיו בריאים.

יעניין חברים וחברות?
שתפו בכיף ותנו קרדיט : ) עקבו גם בפייסבוק. אה, ותגלגלו למטה יש תגובות מעניינות שממש מוסיפות.

מה יש עוד בנושא?

לשחרר את אסירי התודה_800x498

לשחרר את אסירי התודה

בטריק אחד פשוט

ילדי השמונים וארבע אחוז

ילדי השמונים וארבע אחוז

שמוציאים אותנו מדעתנו

לחיות בתודעת היום האחרון

לחיות בתודעת היום האחרון

ולעשות ביטוח חיים למען השם

שווים צפייה

נגן וידאו

שיטת השקשוקה

איך הכנת שקשוקה עזרה לי להבין את אתגרי החברה הישראלית

נגן וידאו

משבר שנות השבעים

למה מדינות ישראל הקודמות חרבו בשנות השבעים להקמתן ומה נעשה כדי שזה לא יקרה לנו?

נגן וידאו

הצמחים הכי מתוחכמים בארץ

למה חלק מצמחי המדבר מתפוצצים?

נגן וידאו

הנשק הכי קטלני בתנ"ך

ואיך הוא עזר לנצח במערב הפרוע של ישראל

אהבתן? התעצבנתם? תחכימו אותנו בתגובות

תגובה אחת

  1. שלום לכולם, אני כאן כדי לחלוק עדות קטנה. שמי נעמי שמואל, אני בת 40, התחתנתי בגיל 31, יש לי רק ילד אחד וחייתי באושר ועושר. אחרי שנה של נישואים בעלי הפך להיות כל כך מוזר ואני לא ממש מבינה מה קורה, הוא עמוס מהבית לאישה אחרת, אני כל כך אוהבת אותו שאני לא חולמת לאבד אותו, אני מנסה כמיטב יכולתי לוודא שלי הבעל חוזר אליי, אבל הכל בלי עזרה, בוכה ובוכה מבקש עזרה, דיברתי על זה עם המשפחה שלו אבל לא קיבלתי תשובה. אז חברתי הטובה אנה ג'והנסון הבטיחה לעזור לי. היא סיפרה לי על אדם בשם ד"ר אפטה, אמרה לי שהוא איש גדול מאוד וגבר אמיתי שאפשר לסמוך עליו ואין לו שום קשר לבעיות אהבה שהוא לא יכול לפתור והיא סיפרה לי איך הוא עזר לאינספור אנשים בבנייה מחדש של מערכת היחסים שלהם. הייתי ממש משוכנע, יצרתי קשר במהירות עם כתובת הדוא"ל שלו, drapata4@gmail.com או ה-WhatsApp / viber שלו עם המספר הזה +1(425) 477-2744. אני מסביר לו את כל הבעיות שלי, הוא אמר לי שאני לא צריך לדאוג שכל הבעיות שלי ייפתרו מיד. הוא אמר לי מה לעשות כדי להחזיר את בעלי, ואמרתי את זה, הוא אמר שאחרי 3 ימים בעלי יחזור ויתחיל להתחנן, וזה באמת קרה כמו שהוא אמר, מאוד הופתעתי, זה כל כך מדהים. התהילה של מערכת היחסים שלנו עם אלוהים קרובה מאוד עכשיו ושנינו חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. אם נתקלתם בבעיה דומה, פנו אליו מיד ופתרו את הבעיה אחת ולתמיד. אני גם עד חי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.